KONST / Litografier / Litografi 14303512
nr 1430 3512
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Litografi, Modell, Signerad. Numrerad 13/100, yttermått inklusive ram: 40x53 cm
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:12:54
8/11 15:07:33
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram